Par mums

PAR MUMS

 

Uzņēmuma galvenās kompetences ir atjaunojamā enerģija no koksnes un atkritumiem izmantojot gazifikāciju, birstošos materiālu apstrādes sistēmas, biomasas / šķeldas kaltes, kustīgās grīdas un konveijeru sistēmas un materiālu uzglabāšanas tvertnes.

 

​Green Energy Systems izgatavo un Pasaules tirgos uzstāda augstas kvalitātes iekārtas atjaunojamās enerģijas risinājumiem, koģenerācijas stacijas, katlu mājas, enerģijas ieguve no atkritumiem, kaltes un konveijeru sistēmas.
Mēs sniedzam Klientiem ilgtermiņa vērtību, izmantojot inovatīvas sistēmas, stratēģiju un tehnoloģijas. Piedāvājam arī konsultācijas biomasas enerģijas tehnoloģiju jomā.​
Green Energy Systems mērķis ir izmantot uzņēmuma resursus iespējami efektīvākajā veidā un izdarīt investīcijas citās uzņēmējsabiedrībās, ražošanas projektos, komerciālā nekustamajā īpašumā.
Green Energy Systems ir ģimenes uzņēmums, viens no saistīta profila uzņēmumu grupas.
MŪSU TEHNOLOĢIJAS IR:
Mūsu tehnoloģijas var strādāt atsevišķi, vai vienā sistēmā, piemēram – koģenerācijas stacijas ar mūsu biemasas kaltēm, konveijeriem un materiālu uzglabāšanas tvertnēm. Jebkuru no iekārtām ir iespējams integrēt pēc klienta prasībām un vajadzībām.

 


Vizuālais piemērs:

Koģenerācijas stacija | Kalte | Konveijeri | Tvertnes

Radās jautājumi?
Sazinieties ar mums

 

Skaties arī:

Video